Budowa zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych

W ciągu ostatnich lat temat automatyzacji i robotyzacji spawalnictwa staje się coraz bardziej popularny ze względu na presję klientów w sprawie dostarczenia wysokiej jakości produktów i usług w krótkim terminie realizacji lub braki w wykwalifikowanej kadrze. Oferujemy zaprojektowanie i zbudowanie w pełni zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego dostosowanego do potrzeb klienta. Zalet spawania zrobotyzowanego jest wiele a należą do nich m.in:

  • wysoka dokładność i powtarzalność
  • rozwiązanie problemu z brakami w kadrze
  • niższy poziom strat materiału
  • skrócenie procesu produkcji
  • zwiększenie bezpieczeństwa produkcji
Roboty spawające firmy Yaskawa

Do produkcji zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego korzystamy z manipulatorów firmy YASKAWA - wiodącego producenta rozwiązań w zakresie robotyzacji produkcji. Dzięki zastosowaniu produktów renomowanej firmy, możemy zaproponować szeroki wachlarz zastosowań w zależności od potrzeb klienta. 

Zdajemy sobie sprawę, że oprócz efektywności i dokładności, ważna jest również ergonomia oraz bezpieczeństwo korzystania ze stanowiska. Już podczas procesu projektowania, bierzemy pod uwagę poprawki dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa operatorowi oraz efektywnej i łatwej obsługi stanowiska.

Oprócz budowy i instalacji stanowiska na terenie produkcji, zapewniamy również pakiet szkoleń z obsługi stanowiska, by zminimalizować ryzyko błędów oraz w celu zwiększenia komfortu użytkowania.

Zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami aby omówić, jak możemy pomóc w usprawnieniu produkcji w Twojej firmie!