Budowa stanowisk do gięcia automatycznego

Blachy obecnie są powszechnie stosowane w różnych gałęziach przemysłu. W celu nadania im pożądanego kształtu najczęściej wykorzystuję się gięcie na prasach krawędziowych. Dzięki zastosowaniu pras krawędziowych CNC, tzw. krawędziarek można uzyskać stałą powtarzalność wyrobu oraz minimalizacje strat materiału wynikających z błędu ludzkiego.

My oferujemy optymalizację gięcia poprzez integrację pras krawędziowych z robotami Yaskawa, w celu osiągnięcia procesu gięcia automatycznego, co przełoży się na wysoką jakość oraz powtarzalność produkcji.

Chcąc wspomóc proces produkcji oferujemy możliwość zaprojektowania oraz budowy stanowiska do gięcia automatycznego wraz z opracowaniem optymalnego procesu gięcia oraz  dobór niezbędnego oprzyrządowania. Najczęściej wybierana jest integracja krawędziarki z robotem Yaskawa.

Proces gięcia na prasach krawędziowych manualnych jak i zrobotyzowanych znamy od podszewki. Pozwala nam to na dobór odpowiedniego procesu w taki sposób, by uzyskać możliwie jak najbardziej korzystne warunki produkcyjne. Posiadamy niezbędne doświadczenie do realizacji projektów związanych ze zrobotyzowanym gięciem nawet na dużą skalę.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami aby omówić, jak możemy pomóc w usprawnieniu produkcji w Twojej firmie!